Praca, finanse, zdrowie...

Praca, finanse, zdrowie... To równie ważne, jak miłość, dziedziny życia człowieka. Każdy z nas zastanawia się, jaka przyszłość czeka go w aktualnym miejscu zatrudnienia, czy będzie miał możliwość rozwoju zawodowego, awansu, podwyżki. Ci, dla których praca jest uciążliwa, są ciekawi, czy w najbliższym czasie będą mieli szansę na zmiany, czy z łatwością znajdą nową pracę. Na te i inne pytania odpowiadają karty Tarota.

Karty Anielskie wskażą, co należy zrobić, aby czuć się spełnionym i zadowolonym z życia zawodowego. Numerologia pozwala określić predyspozycje zawodowe, pomaga w wyborze kierunku studiów, a także podpowiada, jakie predyspozycje należy rozwijać w naszych pociechach.

W pytaniach o zdrowie, karty wskażą Ci, na co powinieneś szczególnie uważać, lecz pamiętaj, że nie jest to diagnoza lekarska i zawsze w takich przypadkach należy skorzystać z porady specjalisty.

Jeśli chcesz poznać swoje przeznaczenie, zrozumieć sens tego, co się wcześniej wydarzyło i dowiedzieć się, dokąd i do czego zmierzasz, zapraszam do działu zamówienie. W razie jakichkolwiek pytań pisz na adres: wrozkanoemi@gmail.com

Zajrzyj w głąb swojej duszy, poznaj samego siebie i zostań kreatorem swego Losu. Ja i moje karty czekamy na Ciebie. Razem odnajdziemy odpowiedź na Twoje problemy.

 

Wróżka Noemi