Moje wróżby...

Na jedno pytanie odpowiadam nieodpłatnie. Wróżba taka zawiera wyłącznie odpowiedź na jasno sprecyzowane pytanie, dotyczące różnych sfer życia.

Za pytania szczegółowe i wróżby złożone cena opłata 50 zł. Wróżba taka zawiera, poza odpowiedziami na pytania, analizę numerologiczną osobowości Twojej i osób, o które pytasz, dopasowanie partnerskie, a w przypadku zapytania o pracę, dalszą naukę - predyspozycje, jakie posiadasz i jakie z powodzeniem możesz rozwijać. Do wróżby, na życzenie Pytającego, dołączam również przesłanie Kart Anielskich. Karty Anielskie są potężnymi, mądrymi i pełnymi miłości przewodnikami, które mogą Cię w cudowny sposób motywować i uzdrawiać.

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 2-3 dni w formie załącznika do wiadomości e-mail. W czasach internetu to doskonały sposób na "wizytę u wróżki", na którą nie każdy ma czas i nie każdy ma odwagę. Wróżba taka zapewnia Ci pełną anonimowość, dyskrecję, a ja ze swej strony gwarantuję, że podejdę do Twoich problemów z pełnym profesjonalizmem, indywidualnie i w pełnym skupieniu.

Jeśli chcesz poznać swoje przeznaczenie, zrozumieć sens tego, co się wcześniej wydarzyło i dowiedzieć się, dokąd i do czego zmierzasz, zapraszam do działu zamówienie. W razie jakichkolwiek pytań pisz na adres: wrozkanoemi@gmail.com

Zajrzyj w głąb swojej duszy, poznaj samego siebie i zostań kreatorem swego Losu. Ja i moje karty czekamy na Ciebie. Razem odnajdziemy odpowiedź na Twoje problemy.

 

Wróżka Noemi